Obchody

prodejna dvoufoto uzsi uzsi uzsi

Prodejna v Praze
Navštivte naší prodejnu v Praze v Korunní ulici čp.1251/48. Naleznete zde široký sortiment zdravotnických oděvů. Máte možnost si vybrat z bohaté nabídky střihů, barev, materiálů a velmi oblíbených halenek s potiskem. Pravidelně pro Vás připravujeme další a další novinky, se kterými se můžete v našem obchůdku seznámit. Rádi Vám poradíme s výběrem oděvů z naší bohaté nabídky.

Jak se k nám dostanete?
Pokud pojedete autem, můžete zaparkovat přímo před obchodem, kde není modrá zóna a je zde umístěný parkovací automat.
Zvolíte li cestu MHD, vystupte na stanici metra "Náměstí Míru". Zde přestupte na tramvaj číslo 16 a vystupte na první zastávce "Šumavská". Obchod naleznete po pravé straně asi 100 metrů po směru jízdy tramvaje.

Otevírací doba
Z důvodu vládního nařízení je prodejna až do odvolání ZAVŘENÁ! Těšíme se na Vaši návštěvu až opět otevřeme. Opatrujte se!

Pondělí, Pátek - Zavřeno
Úterý, Středa, Čtvrtek - od 12.00 do 18.00 hodin

 

 
 vzorkovna dvoufoto uzsi uzsi

Vzorkovna v Čelákovicích
Rovněž nás můžete navštívit i v naší vzorkovně v Čelákovicích v ulici Ve Skále 63, kde naleznete stejně široký sortiment zdravotnických oděvů jako v prodejně v Praze v Korunní.V příjemném prostředí vzorkovny si můžete v klidu oděvy vyzkoušet a koupit. Rádi Vám poradíme s výběrem oděvů z naší bohaté nabídky. Parkovat můžete přímo před vzorkovnou.

Otevírací doba

Z důvodu vládního nařízení je prodejna až do odvolání ZAVŘENÁ! Těšíme se na Vaši návštěvu až opět otevřeme. Opatrujte se!

PRO VÁŠ POHODLNÝ NÁKUP VYUŽIJTE NAŠI NABÍDKU NA ESHOPU A PORADENSKOU LINKU 326 991 927. RÁDI VÁM POMŮŽEME S VOLBOU SPRÁVNÉ VELIKOSTI ČI STŘIHU.